0.6 / 1KV NYY koper LSOH kabel Cu-Pvc-Pvc stroomkabel 5x35sqmm als per SANS1507-3
Laagspanningsstroomkabel
491 Meningen
Contact opnemen
Berichten van bezoekers Laat een bericht achter.
Contact opnemen
Meer informatie
Gerelateerde video's
Laagspanningsstroomkabel
Kaars Aluminiumgeleider
Elektrocontrolekabel
15KV 25KV 35KV overdekte luchtkabel 3-laag MV-kabel Spacerkabel of boomdraad 00:24
15KV 25KV 35KV overdekte luchtkabel 3-laag MV-kabel Spacerkabel of boomdraad
Boven Geïsoleerde Kabel
AL/XLPE Quadruplex Overhead Service Cable Aerial Bundled Cable 4X35MM2 00:38
AL/XLPE Quadruplex Overhead Service Cable Aerial Bundled Cable 4X35MM2
Boven Geïsoleerde Kabel
1kv laagspanningsstroomkabel 4*35mm2 XLPE geïsoleerd SWA pantserstroomkabel IEC60502-1 00:19
1kv laagspanningsstroomkabel 4*35mm2 XLPE geïsoleerd SWA pantserstroomkabel IEC60502-1
1kv PVC geïsoleerde koperen kabel 4x50mm2 laagspanningsstroomkabel 00:12
1kv PVC geïsoleerde koperen kabel 4x50mm2 laagspanningsstroomkabel
3*2.5~3*500mm2 0.6/1KV Drie-aderige LV-stroomkabel XLPE Gepantserde Kabel 00:12
3*2.5~3*500mm2 0.6/1KV Drie-aderige LV-stroomkabel XLPE Gepantserde Kabel
RM Kerngeleider Klasse 2 BV 1,5 mm² Bouwkabel en -draad 00:13
RM Kerngeleider Klasse 2 BV 1,5 mm² Bouwkabel en -draad
Draad en kabel bouwen
Overhead naakte geleiderdraad/kabel (oppervlakte AL:40 mm2 staal:6.67mm2 in totaal:46.7mm2) (AAC,AAAC,ACSR) 00:05
Overhead naakte geleiderdraad/kabel (oppervlakte AL:40 mm2 staal:6.67mm2 in totaal:46.7mm2) (AAC,AAAC,ACSR)
Aluminium geleider staal versterkt
XLPE geïsoleerde, staalbandgepantserde PE-mantelkabel 00:13
XLPE geïsoleerde, staalbandgepantserde PE-mantelkabel
0.6/1KV laagspanningsstroomkabel CU/XLPE/PVC 1x300mm2 koperen geleider IEC60502-1 00:09
0.6/1KV laagspanningsstroomkabel CU/XLPE/PVC 1x300mm2 koperen geleider IEC60502-1
0.6/1KV gewapende LV 3cores elektrische stroomkabel 120mm 150mm 185mm 240mm IEC60502-1 00:32
0.6/1KV gewapende LV 3cores elektrische stroomkabel 120mm 150mm 185mm 240mm IEC60502-1